Květen 2015

Aloha!

23. května 2015 v 22:53 | Rose |  Kdo jsem?
Je čas na uvítací článek...
Adresa tohoto blogu bude sloužit trochu jako můj svět, tak se prosím nezděste některých mých výplodů, které někdy mohou být i děsivé. Dost už o blogu - musím se nejprve představit.

Kdo ta Rose vlastně je?
Ne, nejsem Rose z Titanicu - přezdívka Rose je odvozená z mého pravého jména, které zůstane v utajení. Jak již adresa blogu napovídá, tak jsem ročník 99, tudíž téměř šestnástiletá a zároveň po vlastním zjištění i dosti komplikovaná osoba. Po těch téměř šestnácti letech jsem stále nebyla schopna se v sobě pořádně vyznat, ono je to ale i do určité míry i dobře.

Co Rose baví?
Jsem amatérsky hudebně založený člověk, hudbě se věnuji téměř 2 roky. Jak jsem k tomu přišla? To je moc dlouhý příběh, chystám o tom článek. Věnovat se hudbě, to je moc široký pojem - tak konkrétněji. Už je to 612 dní (cca 1,75 roku), co jsem začla hrát na piáno, 275 dní (cca 0.75 roku), co zpívám ve sboru jako alt, ale moje hlasivky si rády dělají co chtějí, tak jsem schopna i tenor a soprán. Dále si ráda pro radost zahraji na ukulele, kytaru a kazoo. Kazoo je boží, zažijete s ním spoustu srandy! Toť vše z oblasti hudby - stručně.

Dodatek...
Myslím, že je to přibližně vše, co o mně potřebujete vědět, ale postupem času budete poznávat víc mou osobnost. Je možné, že o sobě můžu psát ve třetí osobě - případně upozorním. Aloha - pozdrav, který s oblibou používám už roky, takže bude naprosto běžný.


Doufám, že sem budete chodit se zájmem a chutí. Pokud budete mít nějakou otázku, nestyďte se, napište komentář, ráda Vám na něj odpovím nebo případně i pomohu. :)


Loučí se s Vámi
Rose